Forum o lekach - sprawdź lub dodaj opinie

Opinie o lekach => Leki na odchudzanie opinie => Wątek zaczęty przez: kaszanka99 w Styczeń 30, 2019, 03:43:30 pm

Tytuł: Tabletki Slimberry - Wasze opinie (Czy warto?)
Wiadomość wysłana przez: kaszanka99 w Styczeń 30, 2019, 03:43:30 pm
Witajcie!

Ostatnio na internecie natknęłam się na tabletki odchudzające "SLIMBERRY". Reklama wyglądała zachęcająco więc zaczęłam rozglądać się nieco za recenzjami użytkowników ale znalazłam sprzeczne opinie. Niektórzy zachwalają produkt, a inny wypowiadają się bardzo negatywnie (brak efetków).

I teraz moje pytanie do was - Czy ktoś z was miał może styczność z tym środkiem? A jesli tak to ile udalo wam się schudnąć i w jakim czasie?

Podrawiam
Tytuł: Odp: Tabletki Slimberry - Wasze opinie (Czy warto?)
Wiadomość wysłana przez: Kitkux w Luty 08, 2019, 10:28:11 am
Zdecydowanie tabletki na odchudzanie Slimberry to dobre wsparcie. Śmiało można używać, opinie o nim są dość interesujące. Co prawda pojawiają się negatywne pisane przez konkurencję jak tutaj ale więcej jest pozytywnych. Skład również mnie przekonuje. Natomiast efekty już są zależne od tego jak często się je bierze. Czy uda się schudnąć? Pozostałe informacje znajdziesz tutaj dietetycznedemaskacje.pl/slimberry-opinie/

Zadaj pytanie jeżeli czegoś nie rozumiesz. Z tego co widzę dopiero wchodzisz w tematykę odchudzania.
Tytuł: Odp: Tabletki Slimberry - Wasze opinie (Czy warto?)
Wiadomość wysłana przez: Odchudzanie Slimberry w Luty 17, 2019, 12:18:52 pm
Właśnie Slimberry na odchudzanie jest świetny. Widziałam najnowsze opinie i efekty. Nie mam problemu. Oczywiście piszę o oryginalnym.
Ogólnie znam recenzje i szczegółowy skład tych kapsułek. Są one bezsmakowe i to jest zaleta. Na forum są opinie same pozytywne praktycznie. To jest też dobra wiadomość. Z resztą szczegóły znajdziesz w wielu miejscach. Pozostałe informacje i tym podobne.