Autor Wątek: Olimp forsen opinie  (Przeczytany 12834 razy)

Rodst

• Newbie
  • *
Olimp forsen opinie
« dnia: Styczeń 29, 2016, 12:54:27 pm »
Mam zamiar kupić sobie forsen na uspokojenie tylko ten forsen z Olimpu - czy ktoś tutaj korzysta z tego suplementu diety?
Jak oceniacie jego skuteczność bo nie wiem czy kupić ten forsen czy może jakiś inny?

Maciej

• Jr. Member
  • **
Odp: Olimp forsen opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2016, 03:15:35 pm »
Forsen z Olimpu na uspokojenie? - nie słyszałem jeszcze o tym suplemencie :) Chętnie dowiem się czegoś na jego temat, bo czasami zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś takiego :) Niestety stres w pracy powoli mnie przerasta ;/

Ancyk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2016, 11:57:48 am »
A  czy forsen to nie jest lek bardziej na bezsennośc niż na uspokojenie. Bo ja kojarzę ten lek, jak brałam kiedyś jak spać nie mogłam. A nie na uspokojenie. Chyba, że ma działać na zasadzie "uspokoję Cię tak bardzo, że aż zaśniesz"

Krycha

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 19, 2016, 03:18:13 pm »
Mam zamiar kupić sobie forsen na uspokojenie tylko ten forsen z Olimpu - czy ktoś tutaj korzysta z tego suplementu diety?
Jak oceniacie jego skuteczność bo nie wiem czy kupić ten forsen czy może jakiś inny?
i co? zdecydowałeś się na zakup? możesz podzielić się swoją opinią na jego temat? bo w sumie to też jestem ciekawa jakie jest działąnie tego suplementu. a niewiele w tym wątku się dzieje z tego co widzę

MArtin

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 29, 2017, 12:50:52 pm »
ilimp forsen ma bardzo dobry, sprawdzon skląd. Jeżeli o mnie chodzi na na wyniki nie musialęm długo czekać. Już na trzeci dziń było znacznie lepiej. Nie budze się w nocy a  rano jestem wypoczęty

patrycjasmolarek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 23, 2018, 10:27:19 am »
i jakie w końcu macie opinie o tym leku?