Autor Wątek: Opinia o Doppelherz aktiv Men Lider  (Przeczytany 17163 razy)

Wix44

• Jr. Member
  • **
Opinia o Doppelherz aktiv Men Lider
« dnia: Styczeń 11, 2016, 12:04:40 pm »
Ciekawi mnie ów produkt, ponieważ rzekomo leczy problemy natury męskiej, które dotyczą właśnie mnie. Czy może ktoś z Was toto testował? Ciekawi mnie głównie działanie leku. Powiedzcie mi czy w ogóle zadziałał. Czy zdarzyły się może jakieś skutki uboczne w odwrotnym stylu?
Jaki okres musiałbym go zażywać, aby mieć jakiekolwiek rezultaty?

FarmaceutaPoGodzinach

• Newbie
  • *
  • Na co dzień pracuję w aptece, znam się trochę
Odp: Opinia o Doppelherz aktiv Men Lider
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2016, 12:15:20 am »
Jak to już kilka razy zdarzyło mi się pisać w sprawach natury męskiej... Zanim faktycznie zdecydujesz się na tego typu leki, lepiej poczekaj, ewentualnie zrób sobie padania, podejdź do tematu trochę bardziej na luzie. Bo być może wyolbrzymiasz problem, który wcale nie jest aż taki poważny.

Czy Doppelherz aktiv Men Lider jest dobry na potencję?
Dobre pytanie, które jako farmaceuta muszę zadać i też muszę sobie na nie odpowiedzieć, bo mam właściwie dwie teorie.
Substancje jakie są podane na składzie Doppelherz aktiv Men Lider to:
L-arginina, żelatyna jako otoczka, substancja wypełniająca: fosforan wapnia; substancje przeciw zbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian i magnezu) i dwutlenek krzemu; barwnik: dwutlenek tytanu.
Co nam to mówi? Że tak naprawdę l-arginina ma szerokie zastosowanie, czasem z przymrużeniem oka mówię, że nawet za szerokie, ale ogólnie ma poprawić metabolizm, krążenie, witalność. Taka trochę pigułka szczęścia. I wiecie co? W połączeniu z dobrą dietą, da się odczuć jej działanie pozytywne.
Czy to może przekładać się na potencję? Naturalnie, bo w zdrowym ciele zdrowy chłop... czy jakoś tak.

Tak więc całkiem serio, to może mieć sens, ale z drugiej strony nie nastawiajcie się w ten sposób, że jeśli są faktycznie problemy natury męskiej i lekarz stwierdził np. jakąś chorobę czy zaburzenie, to po łyżeczce Doppelherz, nagle zaczniecie szaleć jak nastolatkowie.

Ja bym powiedział, że Doppelherz aktiv Men Lider jest raczej produktem dla świadomych i dojrzałych facetów, którzy stosują go profilaktycznie - jestem zdrowy, uprawiam sport, zdrowo się odżywiam, prowadzę higieniczne życie, więc wspieram się produktami tego typu. I wtedy takie podejście jest moim zdaniem ok.
Natomiast jako super pigułka szczęścia, raczej odradzam bo można się rozczarować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że warto sobie robić przerwy. nawet producent je zaleca:
W przypadku codziennego stosowania, po 2 tygodniach zrobić tygodniową przerwę, co pozwoli na przywrócenie optymalnego efektu.

Cena produktu dość niska, bo około 30 zł za opakowanie 60 kapsułek, więc myślę że warto przetestować. Tylko panowie, pamiętajcie żeby się psychicznie nie uzależnić. Żeby nie było tak, że za rok stwierdzicie, że bez pigułki się już nie da.

Murarz

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2016, 01:50:34 pm »
hahhaha...bez pigułki się już nie da no przeciez czasem bywa i tak że bez tego ani rusz zwłaszcza jak się przekroczy już pewien próg wiekowy. W zasadzie w takiej cenie to można spróbować bo to naprawdę mało w porównaniu z tym ile kosztują preparaty z tego typu a spróbować zawsze można  ;D

Aniaa

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 29, 2016, 10:22:05 am »
nie ma co generalizować i mówić, że jak osiągniesz próg wiekowy to już wtedy nie można. Jeżeli mężczyzna o siebie dba to i powyżej "progu wiekowego" i to sporo całkiem dobrze sobie radzi. Myślę, że to może urazić niektóre osoby starsze. Moja znajoma ma faceta dużo starszego od siebie i z tego co mówiła, to wydawałoby się, że już nie da rady, a tu jednak...

Michalaniolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 25, 2016, 01:28:58 pm »
Kurde, mój znajomy ma 55 lat i założę się, że ma w tygodniu więcej numerków z różnymi partnerkami, niż nie jeden 25 latek. Nie ma zasady, a tryb życia jest cholernie istotny w tej kwestii.

Wix44

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 27, 2016, 02:50:49 pm »
Więc tak jak postanowiłem na początku, przetestowałem. Jakaś tam ogólna poprawa witalności, ale czy bym to przypisywał akurat suplementowi Doppelherz aktiv men lider (ta nazwa mnie trochę rozwala), to na 100% nie wiem.
Nie jestem czarno biały w osądach. Może warto przetestować, ale super wyraźnych zmian nie widziałem.

Marcimind

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 26, 2016, 02:02:56 pm »
Nazwa śmieszna. Taka żeby było tylko men i jakieś słowo klucz, a że lider się dobrze kojarzy, to spece od marketingu tak postanowili to zrobić.
A co do skuteczności tego suplementu, to odczułem ogólno wzrost witalności. Coś w tym jest.

Bartek Moz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2016, 09:08:18 am »
O skutecznych środkach na potencję poczytacie na stronie http://blog.hepika.pl/pozostale-wpisy/srodki-na-potencje-kontra-naturalne-sposoby/ macie tam dokładnie wytłumaczone jakie środki na potencja są skuteczne i dlaczego - sprawdźcie sobie :)

Michalaniolek

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2016, 10:36:01 am »
Nazwa śmieszna. Taka żeby było tylko men i jakieś słowo klucz, a że lider się dobrze kojarzy, to spece od marketingu tak postanowili to zrobić.
A co do skuteczności tego suplementu, to odczułem ogólno wzrost witalności. Coś w tym jest.

No tak, zgadza się, ale przecież z większością tych leków tak to się właśnie odbywa, czyż nie :D

FarmaceutaPoGodzinach

• Newbie
  • *
  • Na co dzień pracuję w aptece, znam się trochę
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 29, 2016, 03:02:59 pm »
Kurde, mój znajomy ma 55 lat i założę się, że ma w tygodniu więcej numerków z różnymi partnerkami, niż nie jeden 25 latek. Nie ma zasady, a tryb życia jest cholernie istotny w tej kwestii.

Tutaj nie ma zasady, a niektórzy w wieku 30 lat już mają niski poziom testosteronu.

eryk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2019, 03:09:07 pm »
można zawsze z zewnątrz przyjmowac

hardy

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 22, 2019, 04:53:37 pm »
Dopperherz według mnie zda egzamin jako środek zapobiegawczy bądź drobnych objawach. Przy zaburzeniach erekcji o ostrym nasileniu pomoże jedynie leczenie: farmakologia, terapia z psychologiem lub też aparaty próżniowe. O aparatach rzadko się wspomina jako formie leczenia, a warto się nią zainteresować

"popularnością cieszyły się do czasu odkrycia cudownej niebieskiej tabletki. Skuteczność tego urządzenia w zależności od badania i jego warunków sięga nawet 83%. Aparat próżniowy - nazywany również pompką do penisa jest świetną alternatywą dla osób nie mogących korzystać z leczenia farmakologicznego." źródło: https://www.halogorlice.info/wiadomosci/10041,dbaj-o-potencje-zapobieganie-i-leczenie-zaburzen-e

Suplementy takie jak Doppelherz są dobrym wspomaganiem, ale tak jak podkreślił FarmaceutaPoGodzinach, należy zmienić dietę, bo suplementy są dodatkiem do diety - a nie jej zastępstwem. Do tego jeszcze sport, wyeliminować używki, wysypiać się, ograniczyć stres - podstawowe czynniki, na które mamy wpływ.

Dodam, że wiele przypadków obniżonej potencji wynika z chorób (min. nadciśnienie, cukrzyca, otyłość), dbając o zdrowie narażamy się na mniejsze ryzyko chorób co przekłada się również na większe szanse cieszeniem się seksem do późnej starości :)