Autor Wątek: który suplement na potencje? Czy Libidex6 Ltd?  (Przeczytany 7838 razy)

max

• Newbie
  • *
który suplement na potencje? Czy Libidex6 Ltd?
« dnia: Styczeń 20, 2016, 06:49:10 am »
Poszukuje w miare taniego dobrego i bezpiecznego preparatu na poprawienie jakości życia sexualnego. Ostatnio dużo pracuje i jestem ciągle zmęczony, nie mam ocoty na sex. Byłem z tym problemem u ekarza i powiedział mi abym kupił w aptece jeden z suplementów, zastanawiałem się nad Libidex 6 Ltd, czy ktoś zna ten środek ?

Kamila

• Newbie
  • *
Odp: który suplement na potencje? Czy Libidex6 Ltd?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 12, 2016, 01:54:11 pm »
Mamy podobne problemy z narzeczonym. On jest bardzo przemęczony, naprawdę ciężko pracuje i szukaliśmy czegoś na potencję. Ten preparat proponował nam farmaceuta w aptece i też bardzo go zalecał, bo podobno nie ma po nim żadnych skutków ubocznych. Mój narzeczony ostatnio spróbował i jak na razie jestesmy zadowoleni, jakość naszego życia intymnego zdecydowanie wzrosła.

FarmaceutaPoGodzinach

• Newbie
  • *
  • Na co dzień pracuję w aptece, znam się trochę
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2016, 02:49:25 pm »
Co do narzeczonego, to warto może z nim porozmawiać. Czasem to kwestia blokady psychicznej, nie tylko fizycznej. Wiem co mówię.

Tolka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2019, 04:54:55 pm »
Witajcie,
odświeżę trochę temat, bo widzę, że tuta sami swoi więc nie chciałam tworzyć nowego wątku. Z resztą problem jest dość delikatny dlatego szukam porady u osób, które mają już w tym doświadczenie.
Od jakiegoś czasu mi i mojemu mężowi nie układa się w sypalni.  Jakieś 3 miesiące temu kupiła mu przez internet środek, który nic nie wniósł do naszego pożycia.
Straciliśmy przez to już trochę nadzieję. Ale okazało się, że kupiony specyfik był podróbką. Dlatego teraz szukam czegoś nowego.
Wiele dobrego naczytałam sie o member xxl jednak trafiłak na ranking, gdzie produkt ten jest dopiero na 5 miejscu (dowód http://wtabletkach.pl/tabletki-na-potencje-i-erekcje-bez-recepty-ranking/.
Co Wy sądzicie o tych tabletkach. A może możecie polecić coś lepszego. Albo opowiedzieć się za innym produkem może z rankingu?
Pomóżcie bo nasza sypialnia nie kojarzy się z niczym dobrym prócz snu. :(