Autor Wątek: Kankusta opinie  (Przeczytany 10140 razy)

Bartek Moz

• Newbie
  • *
Kankusta opinie
« dnia: Maj 17, 2017, 11:02:33 am »
Hej a ktoś brał może tabletki kankusta duo?
jakie opinie o kankusta duo macie? Czekam na więcej informacji od was w tej sprawie  - czy warto kupi takie tabletki na odchudzanie???

Lenka

• Newbie
  • *
Odp: Kankusta opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2017, 11:00:02 am »
ja uważam, że dieta i ruch to PODSTAWA! w odchudzaniu. Jeżeli decydujemy się na zmianę w swoim życiu tj zrzucenie paru nadprogramowych kilogramów koniecznym jest zmiana odżywiania i trybu życia. Do tego można, ale oczywiście nie trzeba, dołączyć suplement wspomagający odchudzanie. Ja na przykład wspomagam się african mango 180. Uprzedzam następne komentarze, nie jest to reklama, po prostu najlepiej mi pomaga. Tez zastanawiam się jak niby ta hipnoza miałaby wpłynąć na proces odchudzania? Że niby same mi mięśnie urosną? Sam tłuszcz się spali? No ludzie trochę rozsądku! Co do suplementów, oczywiste jest to, że sam on nic nie zdziała. Poprawi trochę metabolizm, ale to nie wszystko. Stosując jakikolwiek suplement trzeba się ruszać i wtedy składniki zawarte w nim pomagają przyśpieszyć proces. 

Margh

• Newbie
  • *
    • http://usuwanie-zmarszczek.net.pl/kat/domowe-sposoby/
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2017, 08:12:36 am »
Oczywiście podstawą jest ruch i dieta, ale takie tabletki mogą dać także dodatkową motywację. Jednak nie można polegać tylko na nich i oczekiwać cudu.
Witam

Beata67

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 23, 2018, 03:04:12 pm »
Ruch i zdrowa zbilansowana dieta to podstawa odchudzania. Tabletki na odchudzanie mogą okazać się pomocne, ale tylko w przypadku jeśli ćwiczymy. Inaczej nie zadziałają. Idealnym przykładem jest tutaj Kaplanex. Producent tego środka na odchudzanie twierdzi, że działa on podobnie jak Meridia i Zelixa, co niestety jest kłamstwem! Opinie osób, które stosowały ten produkt są w większości negatywne.

Glosikx00

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 13, 2018, 11:51:01 am »
Jeżeli chodzi o ten suplement o którym napisała wyżej Beta, a więc Kaplanex to ma tutaj recenzje i opinie https://dobretabletki.pl/kaplanex/ z forum Kafeteria oraz jego opisany skład i skutki uboczne, które mogłyby występować.