Autor Wątek: Forskolin (pokrzywa indyjska) opinie  (Przeczytany 12899 razy)

gix

• Jr. Member
  • **
Forskolin (pokrzywa indyjska) opinie
« dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:30:23 pm »
Hej czy ktoś tutaj na forum testował produkt forskolin na odchudzanie?
Czy to działa na odchudzanie?
Czekam na opinie o tym produkcie...

Rodst

• Newbie
  • *
Odp: Forskolin (pokrzywa indyjska) opinie
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 18, 2017, 12:39:51 pm »
Hej czy ktoś tutaj na forum testował produkt forskolin na odchudzanie?
Czy to działa na odchudzanie?
Czekam na opinie o tym produkcie...
Forskolin czy forskolina to chyba wszystko jedno i to samo....
Ta cała pokrzywa indyjska moim zdaniem to chyba coś wymyslonego na potrzeby odchudzania ludzi a nie wiem czy to w ogóle odchudza - tak sądzę przeglądając opinie o forskoli w internecie... ja nie brałem więc na 100% nic nie pisze

gryku

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2017, 01:22:30 pm »
A ja mam pytanie bo zastanawiam się dokładnie nad tabletkami forskolin ale czy one ograniczają apetyt?
Szukam ogólnie czegoś co skutecznie ograniczy apetyt - co polecacie?
wybrać forskolin czy może coś innego???

Bartek Moz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2017, 01:24:13 pm »
ja stosowałem u siebie nagania hipnozy.
Pomogły skutecznie ograniczyć apetyty i mogę je z czystym sumieniem polecić każdemu kto chce szybko i efektywnie chudnąć.
U mnie obeszło się bez żądnych tabletek na odchudzanie typu Forskolin i inne wynalazki, ogólnie jestem ascetycznie nastawiony do tego typu sposobów odchudzania...

Rodst

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2017, 03:27:06 pm »
ja stosowałem u siebie nagania hipnozy.
Pomogły skutecznie ograniczyć apetyty i mogę je z czystym sumieniem polecić każdemu kto chce szybko i efektywnie chudnąć.
U mnie obeszło się bez żądnych tabletek na odchudzanie typu Forskolin i inne wynalazki, ogólnie jestem ascetycznie nastawiony do tego typu sposobów odchudzania...

A jak działa taka hipnoza na odchudzanie?
Czy to działa na każdego?
Ile na miesiąc można schudnąć
i jak w ogóle z tego korzystać bo widzę że w necie sa nagrania hipnozy gotowe na odchudzanie - czy to warto sprawdzić?

Kinga

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 27, 2017, 03:39:44 pm »
Jeśli szukacie hipnozy na odchudzani to ja polecam wam http://hipnosencja.pl/ mam te nagrania już ponad tydzień czasu i efekty to znacznie mniejszy apetyty i 1 kg już mniej na wadze. Tak więc polecam bo kontakt ze sprzedającym ok, jest instrukcja wszystko w języku w PL - i są efekty co najważniejsze.

A co do forskoliny i pokrzywy indyjskiej to nie mam zaufania....

gix

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2017, 09:58:15 am »
Ok to dzięki za wasze opinie o forskolin.
Jednak zdecydowałem się na tę hipnozę bo wszędzie bardzo pozytywnie wszyscy piszą o efektach odchudzania z tymi nagraniami.
Wczoraj zamówiłem nagrania na maila i już mi wszystko doszło - od dzisiaj zaczynam odchudzanie :)

Niko

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:05:06 am »
Mnie się wydaje, że pokrzywę indyjską czyli forskolinę można brać mimo to bo ona nie powoduje żadnych efektów ubocznych.
Może nie powoduje jakieś efektu WOW w odchudzaniu ALE wspomaga odchudzanie w jakimś tam stopniu - także dal osób, których stać to polecam forskolinę ale dobry preparat zawierający forskolinę z apteki.

Malewka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:23:44 am »
Tutaj na blogu macie opnie o skutecznych sposobach na odchudzanie http://szokujaceodchudzanie.pl/leki-na-odchudzanie/ jak widać są takie ale trzeba trochę poszukać. Myślę, że wam się to przyda :)
ja brałam tabletki na odchudzanie i schudłam ale niestety później mi wyszły problemy z żołądkiem od tych tabletek tak więc naprawdę patrzcie na to co bierzecie - kupujecie tabletki na odchudzanie ze sprawdzonych źródeł.

gryku

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:26:58 am »
Ok po opiniach wyżej stwierdzam, że sprawdzę tę hipnozę na odchudzanie, poczytałem opinie o forskolinie na innych forach i widać, że ludzie różnie piszą na ten temat, może i działa ale powoli a ja potrzebnej schudnąć jakieś 7 KG w dwa miesiąca i skoro z hipnoza można schudnąć 5KG/miesiąc to ja podejmuje to wyzwanie :D
Dam znac na pewno jak mi to wyszło za jakiś miesiąc.

Bartek Moz

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 28, 2017, 10:28:50 am »
Ok po opiniach wyżej stwierdzam, że sprawdzę tę hipnozę na odchudzanie, poczytałem opinie o forskolinie na innych forach i widać, że ludzie różnie piszą na ten temat, może i działa ale powoli a ja potrzebnej schudnąć jakieś 7 KG w dwa miesiąca i skoro z hipnoza można schudnąć 5KG/miesiąc to ja podejmuje to wyzwanie :D
Dam znac na pewno jak mi to wyszło za jakiś miesiąc.

Gryku myślę, że będziesz zadowolony.
Dla mnie też to było szok "hipnoza na odchudzanie" ale jak to??????
A okazało się że są efekty i to działa :)
Moja siostra teraz też odchudza sie z tymi NAGRANIAMI HIPNOSENCJA I TEŻ JUŻ 3 KG w dół na wadze a jeszcze sie kwiecień nie skończył a od początku kwietnia zaczęła się odchodząc.

Powodzenia życzę :)
Bartek