Autor Wątek: Hepaslimin na wątrobe?  (Przeczytany 9492 razy)

Marzena45

• Newbie
  • *
Hepaslimin na wątrobe?
« dnia: Styczeń 19, 2016, 07:40:21 pm »
Jakiś czs temu natknełam się na ulotkę
tego suplementu diety czyli Hepaslimin czy bedzie on dobrym wyborem na odchudzanie?

Niki

• Jr. Member
  • **
  • Życie jest jak pudełko czekoladek
Odp: Hepaslimin na wątrobe?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2016, 03:30:48 pm »
Często w telewizji puszczają reklamę tego suplementu diety Hepaslimin :) Nie wiem czy działa skutecznie bo nigdy go nie stosowałam ale patrząc na te reklamy to chyba skusiłabym się na taki zakup :)

Krycha

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2016, 10:02:36 am »
Hepaslimin to bardzo dobry suplement diety. Sama go często stosuję, zwłaszcza w okresie świątecznym, jak za bardzo się przejadam. To jeden z nielicznych suplentó, który pomaga mi i z penością polecam go innym.

Krycha

• Jr. Member
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2016, 10:04:57 am »
a nie, przepraszam, to HEPATIL. Pomylilo mi się. Bo nazwy bardzo podobne.  W Każdym razie, jakby ktoś poszukiwał dobrego leku/suplementu na wątrobę - to z pewnością Hepatil pomoże.

Lucia

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2017, 10:30:19 am »
Podobnie jak część osób tutaj na forum chcialabym zacząc sie odchudzać, takie postanwienie nworoczne. Chciałam sie dowiedzieć co myślicie o składzie hepaslimin?? w tv bardzo ładnie go reklamują.  czy acie swoje opinie na temat efektów stosowania?? prosiłabym o pomoc, pozdrawiam

kulturystka

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2017, 08:44:11 pm »
wielu ludzi zapomina o tym że wątroba jest odpowiedzialana za "utylozowanie " wszystkich substancji w naszym organizmie. Cżęsto z jej nieprawidlowym dzialanie związana jest nadwaga. Jeżei zadbamy o naszą wątrobę za pomocą hepaslimin to możemy liczyc na spadek naszej wagi i ogólna poprawę kodycji naszego organizmu

miratak99

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 27, 2017, 10:36:42 am »
Ja zawsze sprawdzam nie tylko opinie o lekach przed ich zakupem, ale także patrzę na ulotkę. Nieźle pokazują to na supplach -> www.supple.pl/s/hepaslimin -> czytam skład i patrzę na co on dokładnie jest. Dzięki temu wiem czy coś zadziała czy to tylko pic na wodę.

morinona

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 24, 2018, 02:48:07 pm »
Ja staram się nie stosować nic bez porozumienia z lekarzem. Wiem, że czasami to może przesada, ale po prostu nie chciałabym sobie zaszkodzić, a niestety mój organizm różnie reaguje na różnego typu, nawet te delikatne farmaceutyki. I właśnie dzięki lekarzowi trafiłam na tabletki hepaslimin https://www.apteka-melissa.pl/produkt/hepaslimin-30-tabl,6103.html - niby wiele o nich słyszałam, ale sama nie stosowałam. Teraz wiem, że to był błąd, bo czasami mój metabolizm nie wyrabia z trawieniem niektórych posiłków i zaczyna się ból brzucha. Wtedy tylko hepaslimin mi pomaga. Wiadomo, że nie stosuje się go codziennie, no chyba, że takie są wskazania lekarza. Ale u mnie wystarczy raz na jakiś czas i w krótkim czasie czuję znaczną różnicę i mogę wracać do codziennych obowiązków!