Autor Wątek: Organiczny olej z pestek dyni na koncentrację  (Przeczytany 8096 razy)

Beniadetta

• Jr. Member
  • **
  • Jestem Benia, wesoła dziewczyna
    • Ranking kredytów
Organiczny olej z pestek dyni na koncentrację
« dnia: Styczeń 19, 2016, 01:24:23 pm »
Dynia słynie ze swoich właściwości wspomagających koncentrację, a właściwie jej pestki z tego słyną. Czy ktoś z Was miał możliwość testować olej z pestek dyni? Taki chyba można kupić w sklepach jako zwykły olej i dodawać do sałatek, prawda?
Kiedy muszę robić coś z przymusu, to zazwyczaj tego nie robię/

zombi

• Gość
Odp: Organiczny olej z pestek dyni na koncentrację
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2016, 02:31:41 pm »
W tradycyjnym sklepie chyba ciężko będzie takin dostać ale w jakimć internetowym albo sklepie ze zdrową żywnością ewentualnie w sklepie zielarskim powinno sie spokojnie organiczny olej z pestek dyni sprzedawać.  Co do kwestii spożycia to olej z dyni będąc olejem niezwykle aromatycznym o orzechowym smaku świetnie pasuje do maczania chleba, makaronu, ziemniaków, sałatek na zimno. Olej najlepiej używać na zimno, ponieważ w wyższej temperaturze część cennych składników ulega degradacji i olej traci na wartości.

munaKhan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2017, 09:22:49 pm »
są specjalne sklepy gdzie można dosta tego rodzaju produkty. Ja kupuje w sklepie internetowym, zaufay ktory ma mnostwo pozytywnych opini. Olej z pestek dyni na koncentracje będzie odpowiednim suplementem.

Diazepam

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 05, 2017, 10:08:14 am »
niestety t prawda ze takie produkty ekologiczne maja kosmiczne ceny. JA nie kupuje ale upuje petki dyni, siemienia i wzbogacam swoja diete o ttakie dodatki. Olej z pestek dyni napewno jest bardzo skuteczny na koncentracje gdyż kora mozgowa potrzebuje zdrowych tłuszczy bogatych w omega 3

eryk

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 18, 2019, 03:08:28 pm »
działa